KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Hlídání kočky - vzájemná občasná výměna - Praha :)

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Kočka v bytě
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
evuscha
mimčo
mimčo

PříspěvekDatum vložení: čt 27.březen 2014, 21:50    Předmět: Hlídání kočky - vzájemná občasná výměna - Praha :) Odpovědět s citátem

Zdravím všechny kočkomily v Praze Smile

Napadlo mě, nebyl by tu někdo, kdo by si po vzájemném seznámení chtěl navzájem hlídat kočky při odjezdu na dovolenou nebo na víkend? Doposud mi hlídala sousedka, ale je to starší paní a má sama 3 kočky, takže ji s tou svou nechci nějak častějc stresovat.

Mám doma ragdollku, které je rok a půl a je veselá a hravá, sice k lidem (kromě mě) nejdřív trochu odtažitá, ale nemá problém s cizím prostředím ani s ostatními kočkami, ba naopak Smile Jen psů se bojí, resp. není zvyklá.

Já bydlím na Praze 3 a občas jedu na víkend mimo Prahu anebo teda jednou dvakrát za rok na dovolenou...a jelikož už v týdnu je chuděra sama doma, když jsem v práci, rozhodně ji nechci nechávat samotnou ještě přes víkend. Na druhou stranu tím, že má ráda kočky a hraje si s nimi, tak ráda občas taky někomu pohlídám, pokud se vzájemně skamarádí. (zvažovala jsem pořízení druhé kočky, bohužel "na plný úvazek" to zatím není proveditelné, hlavně tím, že by mi 2 kočky nikdo nepohlídal - ale za občasného parťáka na hraní bude moje kočka ráda).

Jinak kočka je kastrovaná i očkovaná, čistotná, a můj byt sice menší, zato s velkým škrabadlem až do stropu Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lily8
novorozeně
novorozeně

PříspěvekDatum vložení: st 24.červen 2015, 23:23    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrý večer,

vidím, že reaguju až po roce, ale jestli je hlídání ještě aktuální, měla bych zájem. Mám skoro dvouletého kocourka z útulku, kterého mi někdy pohlídá kamarádka. Ale taky tu vždycky není, a já ho pak nechci nechávat celý víkend samotného. Takže výměna hlídání kočičáků by byla super Smile Bydlím na Praze 8, ale neměla bych žádný problém s dojetím na Prahu 3, jestli to nevadí Vám.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Kočka v bytě Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přejdi na: