KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Ztracený kocour Praha východ ZDIBY jménem PÁJA

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Ztratili se...
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tomajda
novorozeně
novorozeně

PříspěvekDatum vložení: út 07.duben 2015, 20:59    Předmět: Ztracený kocour Praha východ ZDIBY jménem PÁJA Odpovědět s citátem

Dobrý den
Touto cestou žádám všechny lidi dobré vůle ohledně zaběhnutého kocoura slyšící na jméno PAJA. Kocour je starý 1/5 roku ,vykastrovaný. Bílé ponožky, bílý lem /takzvaný obojek/ kolem krku. Ne moc silný ,tak ako rát. Zbytek žíhaná světle černá převládající tmavě černá jako zbarvení tygr.
Zatoulal se už jednou a našel jsem ho ve starém bydlišti Praha 8 Březiněves cca 10KM od nynějšího bydliště po dvou dnech. Opětovně jezdím každý den se tam dívat a hledám, ale marně . Může být dezorientován a může být ve Zdibech. Je velice přítulný a hodný a hlavně očkovaný. Pokud na něj narazíte prosím ihned mě kontaktujte na tel 778204474 nebo 704048998.Budu se revanšovat. Moc nám chybí a hlavně je po operaci zadní tlapky o kterou málem přišel a proto sním chodíme na pravidelné kontroly které jsou potřeba. Dále je čipováný! Embarassed Fotka v sekci Alba /Ztratily se

Naposledy upravil Tomajda dne st 08.duben 2015, 21:41, celkově upraveno 4 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lísinka
kočička/kocourek
kočička/kocourek

PříspěvekDatum vložení: st 08.duben 2015, 0:10    Předmět: Odpovědět s citátem

V té Březiněvsi pátrejte dál,už jednou se tam vrátil a zřejmě tam míří i teď.
Tomajda
novorozeně
novorozeně

PříspěvekDatum vložení: čt 09.duben 2015, 21:37    Předmět: Odpovědět s citátem

Dobrý večer
Tak mám dobrou zprávu. Dnes nám volali dobří lidé s Březiněvsi a našli ho tuláka. Dal jsem jim krabici žrádla pro kočky poněvadž je mají taky a hned jsem si pro něj jeli. No neskutečná radost. Hned se mazlil a samozřejmě po týdnu hladový jak Tygr. Už ho máme doma a jsem spokojen že opravdu vše s dobrým koncem. Ale vím že se to bude opakovat znova a nevím co pro to udělat. Pokud máte nějakou radu tak sem sní.
Každopádně mnohokrát Děkuji
Tomáš

Eva Bart.
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: čt 09.duben 2015, 22:15    Předmět: Odpovědět s citátem

Pořiďte mu kamarádku Laughing
Tomajda
novorozeně
novorozeně

PříspěvekDatum vložení: čt 09.duben 2015, 22:21    Předmět: Odpovědět s citátem

Má. Máme kočičku a sní její koťata. Koťata jsou třištvrtě roku stará a jsou furt jen okolo baráku cca 1 h venku i kočička JAJA. Neumím si to vysvětlit. A teď na něj zaútočil jeho potomek Štístko že si to neumím vybavit. Buď mu dává najevo že tu nebyl nebo jako že je tu vetřelec. No dějou se věci Smile a druhý potomek Merlin ten ho vítal.
Eva Bart.
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: čt 09.duben 2015, 23:05    Předmět: Odpovědět s citátem

No jo - tak to chce celou smečku vykastrovat! Jak začnou koťata dospívat, budou se snažit ve smečce prosadit a budou se napadat a vyhánět se. A když přijde říje, toulání nezabráníte Rolling Eyes !
Já jich mám devět ve věku od dvou do patnácti let - tři holky a šest kocourků, všechno kastrované a je pohoda Very Happy

Tomajda
novorozeně
novorozeně

PříspěvekDatum vložení: čt 09.duben 2015, 23:34    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji. Napadlo mě to taky ale neřeší to situaci že PAJA se opět zatoulá. Jak tomu předejít. Ale jsem vám vděčný za každý názor.
Děkuji pěkně Tom

Vixenne
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 10.duben 2015, 18:30    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím Vás Tome, těším se šťastnému konci.

Bylo by ve Vašich sílách zabezpečit Vaši zahradu nebo její část a jen v této zabezpečené části zahrady (ideálně propojené s vchodem do domu) nechávat kočky venku?

Kočky by mohly ven a současně by se Vám Paja a ani mladí kocourci nemohli toulal.

http://norwegiantomcats.wix.com/slovensky
http://norwegiantomcats.wix.com/english
http://skogkatt.webnode.cz/

Aktuálně 3 kočky v bytě (chovný kocour, chovná kočka a kastrátka), občas 4 kočky v bytě.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Ztratili se... Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přejdi na: