KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Britka modá nebo lila
Jdi na stránku Předchozí  1, 2

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Jaké plemeno je pro mne vhodné?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
blanka.b
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 15.prosinec 2010, 17:25    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing Laughing Laughing
POTVRZUJI, fakt jsem oprsklejší kočičáky ještě neviděla. Mě to úplně fascinovalo, protože moje kočky nikdo nikdy neviděl a asi ani neuvidí. Crying or Very sad

Na druhou stranu moje pedikérka říká, že její britský kocour vypadá, že bude zvracet, když ho pohladí. Wink

Belluška a Lucinka *2009 - dvojčata
Sofinka *2015 čili Fofolka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela Vránová
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 15.prosinec 2010, 18:32    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem to četla tady u těch chovných koček s PP nebo bez PP, v tom tématu pod tímto, že jsou plaché, to jsme ho měli sotva 1 den, tak jsem se lekla...ovšem mazel největší.

no dneska si nechal nakouknout na dásínka a má je kolem zoubků červené Sad takže to vidím na návštěvu jeho veterináře ( chovatele ), aby s tím něco dělal, ale na bolestí nevypadá, pěkně žere, hraje si, tulí se dontknow

Olivérek-mourovatý devítiletý chlapík
Mourínek-miláček,na kterého nikdy nezapomeneme
Alexis
novorozeně
novorozeně

PříspěvekDatum vložení: čt 23.leden 2014, 7:53    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím všetkých milovníkov mačičiek Very Happy s priatelom sme sa rozhodli si zaobstarat macku a nasa volba padla na britsku kedze obaja pracujeme a nas cas sa tak urcitym sposobom obmedzuje. Patrali sme a dohadovali sa ze aku..ci modru alebo aku farbu a pri tejto otazke sme narazili na youtube na video, ktore nam pomohlo v dohadovani sa. Ja som za sfarbenie colorpoint a on za klasicku modru no nasli sme sfarbenie, ktore vazne netusim ako sa vola ale vyhovovalo by nam obom a preto sa obraciam na vas o pomoc pri jej urceni Smile nasla som iba co to ze by mohlo ist o nieco s nazvom spotted ale netusim co to znamena...
tu je link -

https://www.youtube.com/watch?v=yfyO_OUqFGE&feature=youtube_gdata_player

evelinas
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 23.leden 2014, 13:47    Předmět: PREDMET Odpovědět s citátem

Podľa mňa je to farba Silver Shadet strieborná tieňovaná.
Vixenne
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: út 09.prosinec 2014, 16:52    Předmět: Odpovědět s citátem

Alexis, jakou kočičku jste nakonec pořídili?

http://norwegiantomcats.wix.com/slovensky
http://norwegiantomcats.wix.com/english
http://skogkatt.webnode.cz/

Aktuálně 3 kočky v bytě (chovný kocour, chovná kočka a kastrátka), občas 4 kočky v bytě.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Jaké plemeno je pro mne vhodné? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2
Přejdi na: