KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Kočko-hlodavec :-)

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Problémové chování
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pavlína Pačula
novorozeně
novorozeně

PříspěvekDatum vložení: pá 11.duben 2014, 15:44    Předmět: Kočko-hlodavec :-) Odpovědět s citátem

Dobrý den.. mám dva kocoury. Nicméně problém mám už delší dobu jen z jedním.
Stručně řečeno mi neustále kouše kabely../od nabíječky, sluchátek/ no prostě cokoliv mu přijde pod čumák.. Neustále jen zařizuji opravy. Bohužel ho při této činnosti ani nechytím.. zřejmě si tak pochutnává v noci. Ačkoliv se snažím kabely poschovávat stejně některé nejde schovat ..viz kabely od pc.
Nemáte někdo podobnou zkušenost? Napadl mě odpuzovač na kočky, jenže netuším zda by mu to nějak neublížilo..ale zase když nic neudělám, ublíží mu proud.
Za případné odpovědi moc děkuji .P.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lísinka
kočička/kocourek
kočička/kocourek

PříspěvekDatum vložení: pá 11.duben 2014, 17:27    Předmět: Odpovědět s citátem

Tady je jediná pomoc-co můžete schovávejte a vytáhněte jen když je třeba např.nabíječky.Na kabely které musí být venku-prodlužky,přívody ke spotřebičům nechte dát chráničku tzv.husí krk tak aby kryl kabely od vidlice až k zaústění do spotřebiče.Dělají se pokud vím černé,bílé a šedé lze tedy s ohledem na místo použití zvolit vhodnou barvu.Montáž se provádí nasunutím na kabel a jeho opětovným zapojením,elektrikář či šikovný kutil zvládne za hodinu celý byt.Kabely se zástrčkami na obou koncích jednoduše protáhnete(USB,nabíječky).Taky lze husí krk podélně rozříznout-pozor na ruce jde to dost blbě-a nasunout bokem bez nutnosti odpojování kabelů,zvládnete i sama.Také existují tzv.kabelové lišty což jsou plastové tunely různé velikosti prodávané ve 2 m kusech které lze zkrátit dle požadavků.Ty jsou ale vhodné spíš k ukotvení do stěny/podlahy navíc je lze použít jen na rovná vedení-nejsou ohebné jako husák.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Problémové chování Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přejdi na: