KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Uřvaný kocour

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Problémové chování
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mocenicko
mimčo
mimčo

PříspěvekDatum vložení: čt 06.únor 2014, 22:29    Předmět: Uřvaný kocour Odpovědět s citátem

Dobrý večer,

mám problém se skoro dvouletým kocourem, který není kastrovaný - zatím nebyla potřeba. Poslední 3 týdny, měsíc, neustále, ale opravdu neustále jenom ,,kříčí" .. vydává zvuky typu abadabadaba ... používá soprán, ale i neuvěřitelně hluboky ton hlasu ... každou hodinu, chodíc po bytu, vydává tyhle zvuky ... jinak je v pohodě, normálně papá, kadí, stále se chodí mazlit, vrní ... už nevím, co s ním je a jestli mám navštívit veterináře ... a dnes začal ,,napadat" naši nejmladší kočičí slečnu .. pořád ji honí, u toho řve, ale co mi přijde nedivnější, snaží se jí kousat ... občas už i plakala bolestí ...

Neví někdo, co to má všechno znamenat ?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bengalka
kotě
kotě

PříspěvekDatum vložení: čt 06.únor 2014, 22:56    Předmět: Odpovědět s citátem

Mno, podle mě na kocourka přišlo ,,jaro,, a je na čase ho vykastrovat. Snaží se kočičku nakrýt... Smile

Mocenicko
mimčo
mimčo

PříspěvekDatum vložení: čt 06.únor 2014, 23:00    Předmět: Odpovědět s citátem

Kastrace ? Je nutná ? Neznačkuje, nedělá problémy, je to klasický gaučák ... nemůže to třeba přejít samo ? Very Happy
bengalka
kotě
kotě

PříspěvekDatum vložení: čt 06.únor 2014, 23:11    Předmět: Odpovědět s citátem

Já mu do hlavinky nevidím,ale myslím,že se asi kastraci nevyhnete. Pač bude chtít kočičku krýt pořád,když už jednou začal. Rolling Eyes A určitě to bude lepší i pro kocourka. Very Happy

Eva Bart.
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: čt 06.únor 2014, 23:31    Předmět: Kastrace Odpovědět s citátem

Dlouho bych neváhala - aby ještě nakonec nezačal značkovat! Jak se to jednou naučí, je zle... Sad
Mocenicko
mimčo
mimčo

PříspěvekDatum vložení: pá 07.únor 2014, 12:38    Předmět: Odpovědět s citátem

Inu, tak už plánujeme kastraci .. ten se už ani nepohne Very Happy Týden to snad ještě vydrží ...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Problémové chování Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přejdi na: