KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Kocour po kastraci

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Komplikace s kastrací?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
(_Janča_)
novorozeně
novorozeně

PříspěvekDatum vložení: út 14.leden 2014, 17:44    Předmět: Kocour po kastraci Odpovědět s citátem

Dobrý den, máme kocourka a kočičku a kocoura jsem nedávno nechávala vykastrovat. Od té doby s ním číča "nemluví" a syčí na něj. Nevíte někdo proč a jestli jí to přejde? On by si hrál, ale ona je na něj jak na cizího.
Děkuji za odpovědi Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZR
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: út 14.leden 2014, 19:24    Předmět: Odpovědět s citátem

Neplatí to 100%, ale toto se stává u kocourů poměrně často.
Kastrací se může výrazně změnit jejich "sociální postavení" v rámci skupiny.
Je to krásně pozorovatelné hlavně když takto zasáhneme do větší, volně žijících smečky.
Doma to tak nevadí, za nějaký čas si oba zvyknout

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wanesaa
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 15.leden 2014, 7:58    Předmět: Odpovědět s citátem

U nás to bylo to samé,když jsem přivezla kocourka z kastrace,ta potovra na něj vrčela,syčela,mlátila packou a on chudák nechápal,co se děje.Ona z něj cítíla veterináře a jelikož jako malá tam byla stále,začala hio nenávidět.Trvalo to ještě 3 měsíce,dokud kocourkovi čpěla moč a vyplavily se mu hormony.Potom se to změnilo a už jsou zase kamarádi.Ale byla jsem z toho na nervy,už jsem si myslela,že budu muset jednoho dát pryč.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Komplikace s kastrací? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přejdi na: