KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Co říkáte na toto krmivo-granule(NATIVIA)????

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Krmení koček
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Koupili by jste granule značky Nativia své kočce?
ANO
66%
 66%  [ 4 ]
NE
33%
 33%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 6

Autor Zpráva
Marty25088
novorozeně
novorozeně

PříspěvekDatum vložení: út 12.listopad 2013, 21:05    Předmět: Co říkáte na toto krmivo-granule(NATIVIA)???? Odpovědět s citátem

Dobrý den, zajímal by mě názor dalších chovatelů na granule Nativia. Dnes jsem na ně narazil ve zverimexu a přijdou mi poměrně kvalitní. Minimálně dobrý poměr cena/kvalita. Plus se jedná o český výrobek... rád podpořím. Zde dávám odkaz na domovské stránky krmiva Nativia http://www.nativia-pet.cz/cs/pro-kocky. Pište Vaše názory Smile Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
šáry
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: út 12.listopad 2013, 22:48    Předmět: Odpovědět s citátem

Pred nedavnem jsem na ne narazila. Urcite existuji i lepsi, ale taky.hodne horsich za podobne ceny. Je se slozenim zabyvam tak normalne, vyzkousela jsrm hodne doporucovanych znacek a krome feline caviar u nas nic nebodovalo. A u nas maji kocku pravo veta. Vetsinou jim chutma to, co jim kupovat moc nechci. Tak se chystam tyhle granule zkusit. Dam vedet, jak jsme dopadli.

Murko *říjen 2007
Ňurko *asi podzim 2008
Jaguára *léto 2010
a šáry *v minulém tisíciletí
lubinka
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 13.listopad 2013, 0:54    Předmět: Re: Co říkáte na toto krmivo-granule(NATIVIA)???? Odpovědět s citátem

Marty25088 napsal:
Dobrý den, zajímal by mě názor dalších chovatelů na granule Nativia. Dnes jsem na ně narazil ve zverimexu a přijdou mi poměrně kvalitní. Minimálně dobrý poměr cena/kvalita. Plus se jedná o český výrobek... rád podpořím. Zde dávám odkaz na domovské stránky krmiva Nativia http://www.nativia-pet.cz/cs/pro-kocky. Pište Vaše názory Smile Smile

cenu jsem nenašla, ale složení mi přijde hodně dobré Laughing Laughing

šáry
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 13.listopad 2013, 12:03    Předmět: Odpovědět s citátem

Na stránkách se dá prokliknout na e-shop Wink

Murko *říjen 2007
Ňurko *asi podzim 2008
Jaguára *léto 2010
a šáry *v minulém tisíciletí
Marty25088
novorozeně
novorozeně

PříspěvekDatum vložení: st 13.listopad 2013, 22:42    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě osobně přijde složení dobré a cena také super... náš Chlup je má rád a baští je s chutí Smile Takže za mě ano Smile
jjjaaannniii
koťátko
koťátko

PříspěvekDatum vložení: po 18.listopad 2013, 15:10    Předmět: Odpovědět s citátem

Nativií krmíme psy cca půl roku a velmi jim chutná, takže po zjištění, že začali dělat i pro malý kožichy jsem zakoupili, pánové klučičí jsou také velmi spokojeni, kupuji u nás ve zverimexu 10 kg za necelou tisícovku

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Krmení koček Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přejdi na: