KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

dřevěné škrabadlo-prosím o Vaše názory

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Kočka v bytě
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Měli by jste zájem?
ANO
100%
 100%  [ 8 ]
NE
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 8

Autor Zpráva
katte
novorozeně
novorozeně

PříspěvekDatum vložení: so 05.říjen 2013, 13:44    Předmět: dřevěné škrabadlo-prosím o Vaše názory Odpovědět s citátem

Dobrý den. Dělám si průzkum,který je pro mě velmi důležitý. Chceme začít podnikat-vyrábět KVALITNÍ kočičí škrabadla. Vím,že jich je na trhu HROMADA,také jsme měli 2 z nich.Ale potom,co se nám obě škrabadla velmi brzy rozbila,tak jsme si vyrobili své a dostali nápad vyrábět tyto škrabadla.Naše kočička je z něho unešená. Škrabe na něm a i odpočívá(na měkkém)-dříve nám lehávala pouze na sedačce v obýváku.
Vím,že si mnoho lidí vyrábí škrabadla doma,ale také vím,že jsou lidé,kteří si škrabadla raději koupí.Škrabadla na trhu jsou sice na pohled krásná,ale nejsou velmi kvalitní. Papírové dutinky,malý šroubek našroubovany v dřevotřísce.... Naše škrabadla by byla vyráběna z kvalitního masivního dřeva(které se nevyštípe jako dřevotříska). Nebyly by zde použity ani papírové dutinky. Pouze dřevo. A každý "sedák" by byl měkký,polstrovaný.
Bylo by na výběr několik druhů barev dřeva a i několik druhů látek(barev).
Prostě aby se to dalo sladit s interiérem-každý by si našel své.Tak bych potřebovala udělat takový mini průzkum trhu,zda by byl o tento výrobek zájem. Cena by byla o něco vyšší,ale né žádný extrém.Ale na druhou stranu by škrabadlo bylo KVALITNĚJŠÍ. Tak prosím o názor,zda by jste měli,či neměli zájem o takovéto škrabadlo-teoreticky.Všem děkuji za názory.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janiis
mňaudáma/pardál
mňaudáma/pardál

PříspěvekDatum vložení: so 05.říjen 2013, 15:15    Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych zájem sto pro měla, na dřeve si kočka i drápky lépe sama udržuje než na klasickém škrabadle z obchodu. My ho teda máme, koupily jsme na zoohitu ale příští rok se stěhujeme do baráku takže jsme nechtěli zase investovat peníze do kvalitního škrabadla když budeme za chvíli kupovat dřevěné. Určitě to i doma líp vypadá, dřevo je prostě dřevo, ničím nahradit se to nedá.

http://zachrankocku.cz/

http://www.kockyaumeni.cz/
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
katte
novorozeně
novorozeně

PříspěvekDatum vložení: so 05.říjen 2013, 18:52    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji za názor. A děkuji za hlasování. Vím,že spousta lidí se dívá pouze na cenu (ikdyž ta ve finále je pak menší-kvalita-životnost). Mnoho lidí dá pouze na první pohled (prodávaná škrabadla jsou pěkná),ale mnoho nevydrží. A pak jsou lidé-třeba jako Vy a já,kteří prostě mají rádi dřevo. Tak doufám,že budete dál hlasovat,či psát názory.
Děkuji.

KristýnaN.
kočička/kocourek
kočička/kocourek

PříspěvekDatum vložení: so 05.říjen 2013, 20:51    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě by to potěšilo, nebaví mě kupovat sloupky, protože mám věčně vyrvané závity, taky by se mi líbilo, kdyby se ty povlaky-sedáky daly vyprat jako na polských drapakach

KristýnaN.
kočička/kocourek
kočička/kocourek

PříspěvekDatum vložení: so 05.říjen 2013, 20:52    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě by to potěšilo, nebaví mě kupovat sloupky, protože mám věčně vyrvané závity, taky by se mi líbilo, kdyby se ty povlaky daly vyprat jako na polských drapakach

katte
novorozeně
novorozeně

PříspěvekDatum vložení: ne 06.říjen 2013, 10:06    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za příspěvek. Ano,taky uvažujeme o odjímatelných potazích,které by se daly prát.
katte
novorozeně
novorozeně

PříspěvekDatum vložení: po 07.říjen 2013, 11:45    Předmět: Odpovědět s citátem

Moc prosím o Vaše o hlasování. Dejte ANO,pokud jste nespokojeni ze svým kupovaným škrabadlem. Děkuji.
wanesaa
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: po 07.říjen 2013, 13:07    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě by se líbil takový ten kočičí strom,který je ze dřeva,zatím máme škrabadlo za 5000kč ale nemůžu si na něj za 4 roky náletů mých 2 koček stěžovat.Zatím jsem musela došroubovat 1 žebříček ale jinak je to držák...Dejte sem nějaké fotky,jak by to vypadalo...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Katik
mimčo
mimčo

PříspěvekDatum vložení: po 07.říjen 2013, 18:55    Předmět: Odpovědět s citátem

my ručně dělaný kočičí strom máme a kočky z něj jsou nadšené. Byl sice dražší než běžná škrabadla, ale ty se mi vždycky hrozně nelíbily, takže jsme hledali něco, co můžeme mít v obývacím pokoji jako solitér a ne nutnost. Strom máme na míru, do stropu, přesně podle našich požadavků vč. barev a materiálu na odpočívacích plochách.

Katik
mimčo
mimčo

PříspěvekDatum vložení: po 07.říjen 2013, 18:56    Předmět: Odpovědět s citátem

my ručně dělaný kočičí strom máme a kočky z něj jsou nadšené. Byl sice dražší než běžná škrabadla, ale ty se mi vždycky hrozně nelíbily, takže jsme hledali něco, co můžeme mít v obývacím pokoji jako solitér a ne nutnost. Strom máme na míru, do stropu, přesně podle našich požadavků vč. barev a materiálu na odpočívacích plochách.

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Kočka v bytě Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přejdi na: