KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Kastrovaný kocour a nekastrovaná kočka

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Výhody/nevýhody kastrace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Domísek
mimčo
mimčo

PříspěvekDatum vložení: st 02.říjen 2013, 21:10    Předmět: Kastrovaný kocour a nekastrovaná kočka Odpovědět s citátem

Ahoj, mám v bytě kastrovaného kocoura (okolo 1 roku) a nekastrovanou kočičku (půl roku stará). Ač si nemyslím, že by číča už mrouskala (občas mňouká, ale tak nějak ještě normálně), tak mi přijde, že na ni kocour poslední dobou dost útočí. Dokonce tak že ona prská a někam zaleze. On na ní pořád útočí a děsně ji hryže. (mnohem víc než normálně když si hrajou)

Je možný, že by to bylo spojený s jejím pohlavním dospíváním?

Díky za případný reakce a Vaše zkušenosti.

Domi

Apsalar
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 02.říjen 2013, 22:15    Předmět: Odpovědět s citátem

Je, dejte oba nebo aspon jednoho z nich kastrovat, kdyby kocicka zacala mrouskat, muze k nehode dojit behem chvilky.

Alfův brácha Brian Black
devoní princezna Sheldemy
Samvěd za Duhovým mostem, Špendlík z vinohradu od 6.3.2013 také bohužel za Duhovým mostem
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Domísek
mimčo
mimčo

PříspěvekDatum vložení: st 02.říjen 2013, 22:37    Předmět: Odpovědět s citátem

Kocour prave kastrovany je. Jen by me zajimalo, jestli jeho zmena chovani vuci ni muze byt zpusobena tim, ze ona zacina byt v tom veku kdy pohlavne dospiva...

Apsalar
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 02.říjen 2013, 23:10    Předmět: Odpovědět s citátem

Omlouvam se,spatne jsem to precetla. Ale je to asi tim, ze i kdyz ona nemrouska a on uz nic nemuze, tak z ni prece jen neco citi a chova se podle toho. Ja to ted mam doma. Pred 2 tydny jsem prinesla 6 mesicni devonku, zatim nekastrovanou. Mam 2 kocoury-rok a ctvrt, kastrovany a 9 mesicu,ten byl nekastrovany. K tomu 2 kastrovane kocky, ty ale z hlediska pudu nechavali na pokoji. Na tu novou zacali skakat -kastrovany i nekastrovany. Vic snad ten kastrovany. Ikdyz kocka nemrouska. Kastrovany ji asi po tydnu dal pokoj, uz ji jen lovi ocasek:-) a toho druheho jsem radsi nechala vykastrovat, asi to v nem jeste dozniva, jeste na ni obcas skoci.
Po teto zkusenosti jsem zvedava, co budou kocouri delat, az kocicka zacne mrouskat..

Alfův brácha Brian Black
devoní princezna Sheldemy
Samvěd za Duhovým mostem, Špendlík z vinohradu od 6.3.2013 také bohužel za Duhovým mostem
kocici.mama
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 03.říjen 2013, 9:32    Předmět: Odpovědět s citátem

To je stejné, jako u mých psů. Fenku jsem před cca 2 měsíci nechala vykastrovat, ale pes po ní pořád jede (a ona po něm) ... Ale on doráží i na jednu z mých koček, taky vykastrovanou. Někdy je to zajímavá podívaná - kočka Babetka, na té visí pes Čertík, a na Čertíkovi fenka Čokyna.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Výhody/nevýhody kastrace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přejdi na: