KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Thajská kočka

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Jaké plemeno je pro mne vhodné?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
FreyaNemesis
koťátko
koťátko

PříspěvekDatum vložení: pá 30.prosinec 2011, 18:12    Předmět: Thajská kočka Odpovědět s citátem

Tak jsem byla rozhodnutá pro něvskou maškarádu nebo birmu, a teď jsem narazila na thajskou kočku. V ČR je jediná CHS http://www.thai-mystery.cz Jsou krásné, a povahově taky. Tak teď nevím které plemeno si vybrat Very Happy Co si o nich myslíte?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
miila
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 06.leden 2012, 14:32    Předmět: Odpovědět s citátem

Siamka z Thai-mystery,to je sen,no,nechám si zdát Wink

Lucie Skřivanová
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: so 07.leden 2012, 6:49    Předmět: Odpovědět s citátem

Thajky jsou překrásné. Určitě si nějakou do smrti pořídím!!! Very Happy
Monietta Mlýnková
mimčo
mimčo

PříspěvekDatum vložení: ne 20.květen 2012, 22:29    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky jsem si tuhle rasu zamilovala. Chovatelka z Thai Mystery paní Dušková je velmi příjemná a ochotná, na všechny mé otázky mi trpělivě a rychle odpověděla Smile Dneska platím zálohu na koťátku a už se strašně moc na něj těším Smile Plánují vrh na podzim, takže ještě máte čas na promyšlení a našetření penízků Smile
tatiana
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: ne 20.květen 2012, 23:39    Předmět: Odpovědět s citátem

Vy platíte zálohu za kotě, které se ještě ani nepočalo? Tak to mě tedy podrž! To bych si od žádného zájemce o mé kotě vzít nedovolila. Co když se spojení nepodaří a koťata nebudou? Nebo vrh bude, ale bude víc předplatitelů než koťat? Nebo umřou? To budete své peníze deponovat řadu měsíců? Tak to já bych odmítla. A nechápu to. Ale jsou to vaše peníze, vaše věc.

www.prestickekocenky.cz
www.auris-audio.cz
www.klapkynausi.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Katik
mimčo
mimčo

PříspěvekDatum vložení: so 13.červenec 2013, 19:57    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky jsme si pořídili dvě thajky, vzhledem ke zkušenostem jsme se obrátili na CHS z Moskvy (Magic Cat) a už je máme 3 týdny doma a jsou prostě úžasné. Jsou to mazlíčci. Jsem ráda, že díky diskuzím z těchto stránek jsme se rozhodli vzít koťata dvě, jedna by byla smutná. Thajky jsou hodně kontaktní plemeno a potřebují společnost, takže v době kdy jsme v práci si vyhrají spolu. Very Happy Very Happy

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Jaké plemeno je pro mne vhodné? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Přejdi na: