KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Dobrá zpráva: Naděje pro Conchitu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 24, 25, 26  Další

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Jak jsme se našli
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tatiana
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 30.březen 2012, 20:32    Předmět: Odpovědět s citátem

Balisek napsal:
To jsem dobrá, co?! [/i] Laughing

ANO!

www.prestickekocenky.cz
www.auris-audio.cz
www.klapkynausi.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
myška
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 30.březen 2012, 20:57    Předmět: Odpovědět s citátem

Shocked Takový happyend bych čekala v hollywoodském filmu...ale v realitě? Úžasné! Dámy, všechna čest! Applause
Držím palce Tee i její majitelce a dotyčnému pánovi přeji úplné vyléčení.
(Předpokládám, že impozantní -obytná zeď- pro Teu je jeho dílo a bylo by moc smutné, kdyby energie do něj vložená přišla nazmar...)

Kai
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 30.březen 2012, 22:55    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele, já se taky musím pochlubit, byli mi nabídnuti 2 kastrovaní kocouři s tím, že majitelka otěhotněla a zhoršilo se jí astma. Tak jsem se zeptala, jestli to zase není panika z toxoplasmosy, ale prý si paní musí dát 30? dávek nějakého léku na astma. Nicméně paní potvrdil nějaký osvícený pan doktor angel7, že to zhoršené astma nemá z kocourů, ale je to opravdu zaviněné těhotenstvím, takže kocouři zůstavají doma a navíc dostanou venkovní voliéru, tak mám snad alespoň malinké plus..........
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
katja
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: so 31.březen 2012, 0:58    Předmět: Odpovědět s citátem

Báječné, to jsem TAK ráda!!! Vždyť pro ty kočky je to trauma, změnit domov...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tatiana
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: so 31.březen 2012, 8:15    Předmět: Odpovědět s citátem

Je spousta alergiků, kteří nejdřive s pomocí léků a posléze leckdy i bez nich zvládnou tolerovat (zdravotně) to své domácí zvíře, i když jiné jim problémy dělá. Prostě se jejich organismus s tím naučí žít.

Jen to chce mít kliku na dobrého doktora, protože většina z nich zpívá stejnou písničku : Jo vy máte doma kočku (psa, papouška, rybičky.............) - tak TO musí pryč! Také jsem takto dávala 2x kočky jinam-kvůli těžké alergii dětí. Nejdřív své dcery, později vnučky. Pokaždé jsem to strašně ořvala. Potřetí opakovat tentýž scénář jsem odmítla.

www.prestickekocenky.cz
www.auris-audio.cz
www.klapkynausi.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
pabil
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: po 02.duben 2012, 7:10    Předmět: Odpovědět s citátem

Můžu potvrdit, takzvanou desenzibilaci praktikuji Smile. Moje kočky mi vadí už málo, ale cizí mi způsobí problémy.

a mývalí krasavec Shelby
+ krmička Bulka přejí Hezký den
tatiana
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: po 02.duben 2012, 8:56    Předmět: Odpovědět s citátem

Prásknu to-kočkysphynx je taky těžký alergik a má doma 4 kočky a psa. Ale všechno nahaté. A s tím žít může. Neříkám, že je to řešení pro každého, ale může pro někoho být. A s tím, jak si tělíčko na ledacos zvykne, tak to pak doktor nedoktor může jít.

www.prestickekocenky.cz
www.auris-audio.cz
www.klapkynausi.cz
miila
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 11.duben 2012, 14:38    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím,paní Balísek snad promine,že jí plavu ve výsostných vodách s nabídkou siamek,ale nedá mi to Embarassed .Paní Eva Pařízková z Kočky sobě o.s. má v nabídce dvě siamské krasavice po zemřelé majitelce-
Brigitte a Beatrice Feline Grace,seal a lilla point,roční,vykatrované.Holky jsou zvyklé na sebe,s kočkami se snáší dobře,ale lidi moc nemusí.Potřebují někoho,kdo by se jim věnoval,zatím moc mazlivé nejsou.Nevím,co mají za sebou,chtělo by to domluvit se s paní Evou,neumím dát odkaz.V případě zájmu mám číslo na mobil.A jsou moc krásný...a já mám plný stav... Crying or Very sad

Balisek
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 11.duben 2012, 16:32    Předmět: Odpovědět s citátem

O těhle siamkách vím, ale je to už pěkně dlouho - myslela jsem, že jsou dávno udané!
http://www.kockysobe.estranky.cz/clanky/kocicky-k-adopci.html

A co chovatel, nemůže (nechce) pomoci? Kočky pocházejí z této CHS:
http://felinegrace.webnode.cz/

Teddy Bear Egyptian Beauty (Tedy), devon rex černý, *8.11.2011
Jumper Snow Arakan (Stič), siamský bílý, *17.8. 2007 + 13.4.2012
miila
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: čt 12.duben 2012, 12:57    Předmět: Odpovědět s citátem

Balísku,včera jsem s paní Evou mluvila,původní majitel o ně nemá zájem,mrkla jsem na stránky a nejsou ani aktualizované.Kočiny byly u starší paní,asi se jim moc nevěnovala,prý jsou dost plaché a nedůvěřivé.Eva je dřív nechtěla dát,než budou vykastrované,aby se nedostaly k nějakému blbci do množírny. Proto hledám zájemce tady,mezi kočkomily a zkušenými chovateli...

Balisek
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: so 14.duben 2012, 9:20    Předmět: Odpovědět s citátem

Já vím, že bych to neměla prozrazovat já! Ale v tomto směru jsem hrozná drbna:-) a teď zvlášť potřebuji šířit dobré zprávy! Siamka Tea, kterou jsem zde inzerovala před 2 týdny, se včera přestěhovala k Marcele.

Takže tímto Marcelu oficiálně vítám v "Klubu netopýrů" a doufám, že si při její adaptaci nebude užívat tolik "srandy", jako já s Lukym:-)

Budu ráda, když si budu moci občas o Tee na fóru počíst - je totiž takou Stičovou "pokračovatelkou", protože její maminka byla Stičova ségra...

Teddy Bear Egyptian Beauty (Tedy), devon rex černý, *8.11.2011
Jumper Snow Arakan (Stič), siamský bílý, *17.8. 2007 + 13.4.2012
tatiana
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: so 14.duben 2012, 9:22    Předmět: Odpovědět s citátem

Také držím palce, aby se holky dobře sžily.

www.prestickekocenky.cz
www.auris-audio.cz
www.klapkynausi.cz
marcelaul
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: so 14.duben 2012, 11:36    Předmět: Tea Odpovědět s citátem

Ahoj všem, hlásíme se z Klubu siamek Smile Teunka vystoupila z přepravky sebevědomě, vybrala si křeslo u počítače a sledovala vše kolem. Pak si všimla kapes na topení a ty se jí moc zalíbily. Vše, co si přinesla s sebou, jsem jí dala hned k používání, aby se cítila doma. To jí rozpředlo Laughing Ostatní kočičky si zatím drží odstup. Teinka pečlivě prozkoumává terén, tak to má co dělat Laughing Se všemi hračkami, které cestou potká, si hraje. A jak krásně mluví, má roztomilý hlásek, odpovídá na zavolání.
Perlička s námi včera přestala kamarádit, ani se na nás nepodívala a když jsme si jí všímali my, tak utekla do kuchyně. Dá se říct, že kočky chodí tak opatrně, jsou přikrčené a mají velice pomalý krok, jako ve zpomaleném filmu. Hlavně že neútočí, ne? Jen Teunka se hrdě nese queen Dala jsem první fotky do alba.

Lucie Skřivanová
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: so 14.duben 2012, 15:00    Předmět: Odpovědět s citátem

Marcelo, Teuška je překrásná kočule!!! Pište často, jak se daří seznamování, budu sem pravidelně nahlížet Smile .
katja
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: pá 15.červen 2012, 7:21    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak mám úplně průlomovou zprávu: Corry po několik večerů chodívala do pokoje Siriusek a posedávala po knihovničkách. Včera se dokonce očichávaly. Seděla jsem u počítače s Klárkou na klíně, Chita ležela za mými zády na křesle, a když jsem se ohlédla, ležela u ní Corry - dvě želvy pěkně přitulené! A neodbývalo se žádné syčení, vrčení! Vyfotila jsem je v tom špatném světle mobilem, ale než jsem nachystala foťák, zvedla se naše první dáma a důstojně odkráčela, takže fotky nic moc. Ale ty mi udělaly takovou radost!!!!
Image 12745

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Jak jsme se našli Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 24, 25, 26  Další
Strana 25 z 26
Přejdi na: