KOČKY-ONLINE.cz: útulky - databáze zvířat - články - fotogalerie - fórum - kontakt

Virtuální kočka
Jdi na stránku Předchozí  1, 2

odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Novinky a testy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Měli byste "nervy" na virtuální kočku?
Jasně, chci to zkusit
71%
 71%  [ 40 ]
Ne, to by mne nebavilo
28%
 28%  [ 16 ]
Celkem hlasů : 56

Autor Zpráva
sppiderka
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: út 03.březen 2009, 10:23    Předmět: Odpovědět s citátem

Kittah napsal:
Jé a které? Very Happy Já si mám zvířátko na Pet Society a na Super Pets. Také jsem si vyrobila jedno na (fluff)Friends, ale to jsem moc nepobrala... navíc se to nehýbe.
Já jsem Helena Jindrová... psáno s diakritikou.

Mám na Pet Society Smile našlo mi to dvě Heleny Jindrové Confused Zkus najít ty mne: Pavla Stodolová... A mám místo fotky kočičku Laughing

zachyz
kotě
kotě

PříspěvekDatum vložení: st 04.březen 2009, 9:25    Předmět: zviratko Odpovědět s citátem

nejlepsi jsou stejne zivy,vzdycky sem chtela tamagoci ale nikdy sem ho nedostala..ted uz bych na to nemela cas Laughing

sppiderka
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 04.březen 2009, 10:23    Předmět: Odpovědět s citátem

Kittah, proboha jak to děláš, že máš v Pet society tolik bodů Shocked Shocked Shocked

Kittah
vládkyně/vládce střechy
vládkyně/vládce střechy

PříspěvekDatum vložení: st 04.březen 2009, 11:16    Předmět: Odpovědět s citátem

No, jednak jsem začala hrát už před vánoci, druhak jsem navštívila forum Playfish a přidala si odtud cizí lidi kteří hrajou.
Takže teď navštěvuju asi 95 zvířátek a všechny je vydrbu a umyju Rolling Eyes

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
InyM
kočička/kocourek
kočička/kocourek

PříspěvekDatum vložení: ne 07.červen 2009, 8:21    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle mě je lepší strávit čas s číčou a hraní si s ní, než sedět u počítače. 3some
Ale člověk si někdy od těch rošťáčků taky musí odpočinout. A někdy Vám může sametová tlapka zmáčknout tu správnou klávesu. Twisted Evil

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Editta
koťátko
koťátko

PříspěvekDatum vložení: pá 21.leden 2011, 21:50    Předmět: Odpovědět s citátem

Naposledy upravil Editta dne pá 21.leden 2011, 21:54, celkově upraveno 1 krát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Editta
koťátko
koťátko

PříspěvekDatum vložení: pá 21.leden 2011, 21:52    Předmět: Odpovědět s citátem

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ivy
kočička/kocourek
kočička/kocourek

PříspěvekDatum vložení: ne 28.srpen 2011, 14:44    Předmět: Odpovědět s citátem

Tohle je skvělý nápad. A neprogramovala bych tam "Mám hlad" protože to není vůbec ta pravá legrace. Naprogramujte "Otravuju", což může znamenat a) mám hlad b) chci ven c) udělej doboha něco s těma blechama d) nudím se. Kromě toho i "Otravuju" může znamenat několik různých věcí. Hezká inspirace pro otravování je tady (v kreslené variantě a v reálné variantě) tady. Pokud by to mělo mít nějaký větší smysl tak by tam měli být i choroby a další potíže (blechy, roztoči, otravy, rizika...) aby se dotyčný naučil řešit problémy.
Byla by to super hra, vidím to jako práci pro tým programátorů na několik let. Takové ty ostatní (tamagoči apod.) vůbec nezohledňují specifika koček.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra Kocky-online: fórum   Novinky a testy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2
Přejdi na: